Start
Arrangemang
Arrangemang
Arrangörsgrupper
Klubbinformation
Om TMOK
Tävling och träning
Ungdom
Orienteringsskytte
Hitta till oss
Kalender
Nyhetsarkiv
Informationsarkiv
Skidor
Övrigt
Bildarkivet
Länkar
Värdpar Harbro
Kartarkiv
Kartor
TriangelTajm
Klotterplanket
Internt
Logga in
<
2024
>
<
Mars
>
1
Fredag
Träning:
Tjeckienläger
2
Lördag
3
Söndag
Tävling:
Vinterserien
(
Länk
)
10:30 - 17:00
Stugan bokad av SNF
4
Måndag
09:30 - 12:00
Stugan bokad av MAK0
5
Tisdag
18:00 -
Träning:
Temposlingan
19:30 -
Träning:
Styrka + innebandy
6
Onsdag
- 21:00
Klubbrummet i Harbro bokad åt SNF
18:30 - 20:00
Ungdomsledarmöte
7
Torsdag
18:00 - 20:00
Soppkväll i Harbro
18:00 -
Träning:
Reflexen
8
Fredag
9
Lördag
10:00 -
Träning:
Långpasta
(
Länk
)
10
Söndag
Tävling:
Vinterserien
(
Länk
)
11
Måndag
20:00 -
Ledarmöte MIK
12
Tisdag
18:00 -
Träning:
Intervaller 3 minuter
19:30 -
Träning:
Styrka + innebandy
13
Onsdag
19:00 -
Tävling:
Stockholm by Night, jaktstartsfinal
(
Länk
)
14
Torsdag
18:00 -
Träning:
Natt OL
18:00 - 20:30
Soppkväll i Harbro
20:00 - 21:00
Träning:
Lasergevärsskytte
15
Fredag
16
Lördag
>
Uppstartsläger för alla upp till 16
10:00 -
Träning:
Långpasta
17
Söndag
<
Uppstartsläger för alla upp till 16
Tävling:
Kringelträffen + DM, medel, Södermanland
(
Länk
)
19:00 - 20:30
Styrelsemöte
18
Måndag
09:00 - 13:00
MAKO-möte
18:00 -
Träning:
Snöstjärnan #5 Final
(
Länk
)
19
Tisdag
18:00 -
Träning:
Intervaller Långa
19:30 -
Träning:
Styrka + innebandy
20
Onsdag
Tävling:
Nattugglan # 5
18:00 - 21:00
Harbrostugan bokad SNF
21
Torsdag
10:30 - 13:30
Harbro uthyrd ALP-klubben
18:00 -
Träning:
Natt-OL
18:00 - 20:30
Soppkväll i Harbro
20:00 - 21:00
Träning:
Lasergevärsskytte
22
Fredag
19:30 -
Tävling:
Sumpnatta
(
Länk
)
23
Lördag
Nyköpingsorienteringen långdistans
(
Länk
)
24
Söndag
Tävling:
Måstenstafetten
(
Länk
)
25
Måndag
18:00 - 19:30
Träning:
Ungdomsträning Långsätra
26
Tisdag
18:00 -
Coopertest
19:30 -
Träning:
Styrka + innebandy
27
Onsdag
28
Torsdag
Avresa Skåne - Tjeckien em
18:00 - 20:30
Ingen Soppkväll i Harbro
29
Fredag
Tävling:
Swedish League, #1, lång (WRE) + Vildmarksfejden
(
Länk
)
30
Lördag
Tävling:
Swedish League, #2, medel (WRE) + Göingefejden
(
Länk
)
31
Söndag
>
Träning:
Tjeckienläger